izid (201-300)

obtožili, da sta se dogovorila za      izid,      ki naj bi škodoval Hrvatom.Argument  D
komisije in državnega zbora ugotovilo      izid      referenduma in za nazaj spremenilo  D
referenduma in za nazaj spremenilo      izid.      »Od vseh volilnih upravičencev  D
pripetiti tudi Srbiji. Volilni      izid      na Hrvaškem bo nedvomno spremenil  D
s tem. Če je najslabši možen      izid      izguba premoženja, se nanjo pripravimo  D
res nimam sreče,« je komentiral      izid      smuka Ghedina, »v avstrijskem  D
Štrukelj je dosegel najboljši      izid      tega kola.V Postojni je podrl  D
volilni komisiji poudarili, da      izid      ponovljenega glasovanja ne bo  D
bi se s Francozi dogovorili za      izid      medsebojne tekme, ki bi Špance  D
izrazil gospod Haider. Ne glede na      izid      vladne krize je v interesu Slovenije  D
bralstva. Šola napoveduje še      izid      zbornika s prispevki slovenskih  D
političnimi strankami. Toda uspešen      izid      pogajanj je zanje možen le, če  D
volilne okraje, bi krojila volilni      izid      Slovenija pred političnim močeraden  D
vnaprej dobesedno določen volilni      izid.     Ali drugače, tista stranka, ki  D
volilnih okrajev, kroji volilni      izid.     Iz česar izhaja tudi, da noben  D
malo špekulirali možni volilni      izid,      denimo na osnovi zadnjih lokalnih  D
dva volilna okraja, se volilni      izid      (seveda ob primernem kandidatu  D
parlamentu. Druga skica pa ponazarja      izid      volitev z drugače določenima volilnima  D
pomembne vloge, a na koncu je štel le      izid:      s programom in delovanjem take  D
kdaj bom posejal prve redkvice.      Izid      pa je resda bolj ali manj isti  D
za najmanj desetino manjša, za      izid      volitev pa naj bi bilo torej odvisno  D
rekord iger in najboljši letošnji      izid      na svetu.Greene, ki je z izidom  D
izenačila svoj najboljši letošnji      izid      v Sloveniji, Saša pa je s 7,33  D
le zbrali in do konca srečanja      izid      znižali (Kocijan 70., Vastič 78  D
sredinske stranke Esko Aho. Volilni      izid      bo po vsem sodeč zelo tesen: sedanjo  D
premierova stranka, počakal na      izid      drugega kroga volitev. Od našega  D
sekunde za dve stotinki izboljšal      izid      Kanadčana Marka McKoya iz leta  D
tudi finančne naložbe in izredni      izid,      ki imajo skoraj 20-odstotni delež  D
kolu jim zadošča že neodločen      izid      proti domačinom za osvojitev 1  D
sistem in ne glede na volilni      izid.     »Seveda pa koalicija Slovenija  D
programska. Bi upali napovedati      izid      letošnjih volitev? Eno zagotovo  D
strani je državni zbor vezan na      izid      referenduma (prvi odstavek 90  D
čevelj in zdrsnil v sneg, je bil      izid      nedeljskega boja s kolegi iz rdeče  D
3:1. Gostje so z zavzeto igro      izid      preobrnili, tako da so v 12. minuti  D
sarajevskim Železničarjem. Končni      izid      je bil 1:1, strelec za Mariborčane  D
bila Dvoršak 2 in Brkić. Končni      izid      pa je bil 3:2, za Sesvete pa je  D
napakami gostjam omogočile delni      izid      6:0. Bled je bolje začel 2. niz  D
pogajalcem, obenem pa povečuje negotov      izid      konference.Toliko prej, ker se  D
je glasovalo 140.000 ljudi in      izid      so objavili na valentinovo.   D
veliki založniški hiši. Ne glede na      izid      sodnega spora z Mladinsko knjigo  D
potrditev umetniške vrednosti,      izid      monografije s 100 reprodukcijami  D
nikakor ne pomeni, da je znan končni      izid      tozadevnih enoletnih bolj ko ne  D
zagotovil prvo mesto. Pomembnejši      izid      - 7. kolo: Najer : Aleksandrov  D
njih? Če bi bila osnova volilni      izid      iz leta 1996, bi smela imeti največ  D
zapustil njegov oče George Bush. Na      izid      predvolilne tekme čaka tudi Sadam  D
poročevalca »Rezultat vselej šteje, a      izid      me tokrat ne zanima tako kot igra  D
Suhadolčeva pričakuje soliden      izid,      se pravi uvrstitev med petnajsterico  D
spominjala na nepozabno jesen 99,      izid      pa je bil - glede na potek igre  D
poldrugo uro dolgi tekmi je bil      izid      kar 53-krat izenačen.Borivoj Ferš  D
Luko Simšiča (na tleh) in znižal      izid      na 1:3.Do konca tekme je Olimpija  D
60 metrov je letošnji najboljši      izid      dosegel Američan Dees (7,73),  D
sta bili premalo za ugodnejši      izid      od poraza s 6:2.Odlično je metala  D
Plut sicer napovedal tudi njen      izid:      »Glede na dosedanje izkušnje je  D
poškodoval kito podkolenskega zgiba.      Izid      tekme New York Rangers : Pittsburgh  D
dosedanji karieri v NHL. Tesen      izid      je bil tudi na dvoboju Colorado  D
s Slovakom Mackom, kjer je bil      izid      še sekundo pred koncem neodločen  D
nagrajenci dokazali s četrtim izvodom.      Izid      natečaja z naslovi besedil bo  D
trenutni domet je potrdil tudi      izid      in razplet tekme Emirati - Švica  D
varovancev nisem bil zadovoljen, končni      izid      pa me ne skrbi.Poraz je pomenil  D
igro smo iztržili še kar ugoden      izid.     Dokazali smo, da smo se kljub zaostanku  D
moje kandidature bi bil volilni      izid      morda drugačen,« je namignil Krainer  D
skupščina leta 1990 razglasila      izid      plebiscita) pa naj bi 23. decembra  D
bo moral prej ali slej priznati      izid      zgodovinskega zasuka in privoliti  D
pa imel v 14. minuti, ko je bil      izid      12:7.Tudi v drugem delu so Škofjeločan  D
8:5, v 15. minuti pa so domači      izid      izenačili - 8:8.V drugem polčasu  D
prostoru zrušil Žlogarja, uspelo      izid      izenačiti.Še pred tem je dvakrat  D
postavitvijo 6-0 je napovedala ugoden      izid.     Prulčani so povedli s 3:0 in 4  D
sprejemu in v bloku. V 3. nizu je bil      izid      na začetku trikrat izenačen, nato  D
pripadla po ena tretjina. Neodločen      izid      je pravičen.Najboljša: Kern in  D
prvaka Liu Guolianga in znižal      izid      v medsebojnih dvobojih na 1:5  D
tako, temveč so trdo izbojevani      izid      pogajanj, s katerimi se je končala  D
Tajvanu, katere namen je vplivati na      izid      predsedniških volitev. Prav  D
hitropotezni partiji in izenačil      izid      na 3:3.G. M.   D
1999 dosegla najboljši volilni      izid      v svoji zgodovini, jo je s pomočjo  D
sredstev, da tekmo dobi, izenači      izid      v zmagah na 1:1, s tem pa dokončno  D
po volitvah ne glede na volilni      izid.      Medtem pa SLS denimo predlaga  D
iskreno in iz srca želi uspešen      izid,      se ji zdi že sama misel na možno  D
Župančičevi ulici. Po vsebinski plati      izid      glasovanja pomeni, da več kakor  D
januarjem popravile svoj volilni      izid,      pa tudi vlada in parlament nista  D
približali na tri gole, ko je bil      izid      v 20. minuti 9:6.Z delnim izidom  D
dosegli dva gola in povedli.      Izid      je bil nato nekajkrat izenačen  D
in temu ustrezen je tudi končni      izid,     « je slabe volje pojasnjevala Mačkova  D
varčevalni shemi, se - ne glede na      izid      prerivanja med poslovnimi bankami  D
Ljudskem vrtu - zanesljivo igrali na      izid      0:0.Ključ za polfinale bo bržkone  D
ki bi jih streljali, če bi bil      izid      tudi po 120 minutah 2:1 za domače  D
Bozanić nista vplivala na volilni      izid      in uspeh katere koli politične  D
glasov, pa sta napovedovala negotov      izid.     Zaradi triurne časovne razlike  D
preprostejši je recept, tem boljši je      izid.     Po receptu naj bi bila avtorja  D
ocenila tričlanska zunanja komisija,      izid      natečaja pa bo objavljen 15. junija  D
2006, še za pet let. Neglede na      izid      uvodne dirke v Melbournu, je že  D
dan,« je skušal relativizirati      izid      uvodne preizkušnje 51. svetovnega  D
nekaj polpriložnostmi, vendar se      izid      ni več spremenil. Edin Osmanovič  D
minuti je Simone Inzaghi znižal      izid,      v 87. minuti pa je po sporni akciji  D
imela težave v polju in ob mreži.      Izid      je bil kar 10-krat izenačen, gostiteljice  D
naslednjih 7 minut uspeli ustvariti      izid      8:2.Takrat jim je uspevalo prav  D
spremeniti. Ne glede na drevišnji      izid      bo imela Olimpija v velikem finalu  D
poglavjih. Veseli smo, da je      izid      tega skupno stališče, da veliko  D
Trubarja V Prešernovem letu ostaja      izid      prve slovenske tiskane knjige  D
Pri tem je izpostavil skorajšnji      izid      Rezijanskega slovarja, ki ga pripravljajo  D
vem, da v tej tekmi neglede na      izid      ne bom razočarana, če bom od začetka  D